Hokejoví fanoušci ve Zlíně se dočkali! Do znaku extraligového týmu se po 15 letech vrací beran. Klub bude v nové sezoně vystupovat pod názvem Aukro Berani Zlín.
Novinku představil na čtvrteční tiskové konferenci nový generální manažer Martin Hosták. „Představené logo a název je pouze začátkem změn, které veřejnost postupně zaregistruje v souvislosti se zlínským hokejem. Klub nyní pracuje na všech dalších administrativních i viditelných změnách v souvislosti s novým logem,“ sdělil.