PSG Berani Zlín

Co byste neměli přehlédnout

Nejnovější

Krátká zpráva

Tým ze dna překvapil lídra, Zlín přehrál Třinec

Hokejový Zlín si v předehrávce 26. kola Tipsport extraligy vyšlápl na vedoucí celek tabulky a porazil Třinec 2:1 v prodloužení. Rozhodující trefu zaznamenal v čase 60:59 Oscar Flynn.

Krátká zpráva

Hokejový Zlín posiluje. Přichází obránce z KHL

Poslední tým hokejové Tipsport Extraligy vyztužil zadní řady. Z Dinama Riga se do Zlína stěhuje lotyšský obránce Roberts Mamčics. 26letý defenzivní hráč má zkušenosti i ze seniorské reprezentace, kde nastoupil do jedenácti zápasů. V KHL si připsal 100 startů.

Krátká zpráva

Zlín má novou trenérskou sestavu, v týmu zůstává i Hamrlík

Hokejisté Zlína už definitivně ví, kdo je bude trénovat. Z původně dočasného kouče Luboše Jenáčka, který nahradil ve funkci Roberta Svobodu, se stává trenér na plný úvazek. Asistentem mu bude Luboš Rob. U Beranů zůstává také hokejová ikona Martin Hamrlík.

Krátká zpráva

Hokejový Zlín se zbavil kapitána, vyměnil ho za dva hráče

PSG Berani Zlín uhráli v letošní hokejové extralize zatím pouze pět bodů z devíti utkání, a tak se vedení po výměně trenéra rozhodlo učinit další změny. Z týmu odešel kapitán Tomáš Fořt do Mladé Boleslavi. Naopak od Středočechů přicházejí na hostování Adam Zbořil a Oscar Flynn. Oba tito útočníci mají zkušenosti s mužskou reprezentací a měli by Beranům přinést nový impuls a dostat je z posledního místa.