Fotbal

Tohle už je válka! Prodejte Cavaniho, chce posila Neymar

Tohle už je válka! Prodejte Cavaniho, chce posila Neymar
Zdroj: Profimedia

Hvězdami nabitý Paris St. Germain řeší, zdá se, velké potíže. A v hlavní roli jsou největší osobnosti klubu, Neymar a Edinson Cavani. Tihle dva borci se totiž zjevně nemusí a už to není jen o tom, že jeden druhého přestal sledovat na sociálních sítích.

Přesně to byl totiž jeden z prvních kroků, podle nichž se dalo usuzovat, že to mezi Cavanim a Neymarem není zrovna ideální. Brazilec přestal sledovat spoluhráčův instagram a mezi fanoušky z toho bylo pozdvižení.
 

Jenže to je i uvnitř Paris St. Germain. A vypadá to, že celá věc je daleko vážnější. Všechno vlastně začalo během zápasu PSG proti Lyonu. Pařížané vyhráli 2:0, ovšem jen díky vlastním brankám. Cavani ještě k tomu neproměnil pokutový kop. A to mu nemůže Neymar odpustit. Útočník Uruguaye se totiž chopil exekuce pokutového kopu, i přesto, že jej chtěl zahrávat právě Neymar. Jak to nakonec dopadlo, už víme. Podobná věc, jen v opačném gardu, se odehrála i před zahráváním jednoho z přímých kopů.
 

Kouč Unai Emery měl jasno, oba dva si to mají mezi sebe rozdělit. Jenže to vypadá, že Neymar se už dělit příliš nechce. Následovat totiž podle španělských médií měla šarvátka v kabině a posléze měla brazilská posila dokonce požádat vedení, aby Cavaniho prodalo.

Související obsah

O uruguayského střelce by v Evropě pochopitelně zájem byl, ale vedení nechce o jeho odchodu slyšet.
 

Zatím to tedy vypadá, že si na sebe oba "kohouti" budou muset nějak zvyknout.

msl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události