ISIS

ISIS dál cílí na fotbalové hvězdy: Po Messim se zaměřil na Ronalda!

ISIS dál cílí na fotbalové hvězdy: Po Messim se zaměřil na Ronalda!
Zdroj: Profimedia

Vypadá to, že teroristé takzvaného Islámského státu se definitivně zaměřují na nový cíl. Tím je fotbalový světový šampionát, který se v Rusku uskuteční už příští rok. A k hrozbám vůči mistrovství světa zneužívají ty největší fotbalové hvězdy. Po Lionelu Messim teď jejich pozornosti neunikl ani Cristiano Ronaldo.

Argentinský útočník Lionel Messi za mřížemi plačící krev, to vše doplněné textem "Bojujete se státem, který nemá selhání ve svém slovníku". Tenhle obrázek vyděsil nejen fotbalovou veřejnost před několika dny. A jednali kvůli němu dokonce už i zástupci argentinského fotbalu s ruským velvyslanectvím.
 

Kreativci sloužící teroristům však nelenili a vytasili se s další částí nechutné kampaně, prostřednictvím níž vysílají hrozby směrem k mistrovství světa v Rusku.
 

Nový plakát zobrazuje Ronalda s monoklem na oku klečícího s rukama za zády před maskovaným popravčím, který nad ním drží nůž. Atmosféru dotváří hromady sutě a zlámaných kostí. „Naše slova jsou to, co vidíte, NE to, co slyšíte. Tak čekejte, my ČEKÁME také,“ stojí u obrazu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nechutné! Teroristé zneužili Lionela Messiho, vyhrožují MS!

msl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu ISIS

Důležité Události