Aktivní fotbal nahoru dolu, pohledná podívaná, jedna červená karta, ale ovšem i jedno z nejděsivějších zraněních v historii fotbalu. To vše přineslo utkání nejvyšší mexické ligy mezi Atlas a Tigres UANL.

Zápas nakonec skončil nerozhodně 1:1, kdy hosté využili převahy o jednoho hráče a ve 25. minutě šli do vedení, ovšem ve 27. minutě se dostalo rychlé odpovědi, když Milton Caraglio proměnil pokutový kop.

Ovšem mrazivá chvilka nastala v 88. minutě utkání, kdy hostující brankář Oscar Ustari skončil v slzách. Jednatřicetiletý brankář si ke konci utkání přihodil opravdu velmi vážné zranění kolene. A to se nejednalo o žádný ostrý střet s někým se spoluhráčů nebo soupeřů.

Argentinský brankář, který v minulosti působil i v anglické Premier League v dresu Sunderlandu si hororové zranění způsobil sám, při normálním odkopu od branky. Přesto na vyděšeného brankáře ležícího na zemi odvracely zrak i velmi silné povahy a všichni ihned volali na lavičku o pomoc doktorů.
Ustari má v koleni přetrhané vazy a čeká ho opravdu velmi dlouhý odpočinek od fotbalu a svůj tým bude podporovat pouze z hlediště.