Další sporty

Verner a Šebrle na pokeru. Hráči si rozdělí 6,5 milionu!

Verner a Šebrle na pokeru. Hráči si rozdělí 6,5 milionu!
Zdroj: Oficiální zdroj

Olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle a krasobruslařský šampion Tomáš Verner rozehráli v kasinu na Lukách prolog prvního Prague Poker Masters, největšího pokerového turnaje v metropoli.

„Za dva týdny rozdělíme mezi příchozí fanoušky pokeru minimálně 6,5 milionu, očekáváme tak každý den plné casino.“ říká David Huspeka, stále výborný pokerový hráč a nyní výkonný ředitel kasina Rebuy Stars, který se společně s týmem zkušených manažerů podílí na přípravě festivalu Prague Poker Masters.

První den si nenechali ujít dva bývalí čeští reprezentanti. Olympijský šampion v desetiboji Roman Šebrle a krasobruslař Tomáš Verner.

„Občas si chodím zahrát. Se zkušenými hráči je to větší zábava, protože se člověk musí pořádně koncentrovat a vydat ze sebe to nejlepší, jako v každém sportu,“ říkal Roman Šebrle. První hra se nesla v zábavném duchu včetně zaučování začátečníků, přesto nechybělo vzrušení a nečekané zvraty, ovšem úspěch měli ti ostřílení.

„Láká mě to, vypadá to hodně zajímavě. Ale pokud tady zůstanu hodně pozdě, pak záleží, kolik přinesu domů,“ vtipkoval Tomáš Verner, který do tajů hry teprve proniká. Ale i on dostal šanci zasáhnout naostro do prvního Warm Up turnaje. Stejně jako Šebrle. A vydrželi dlouho!

Program Prague Poker Masters, jehož součástí je i Česká pokerová tour, potrvá až do 20. listopadu.

Zdroj: Oficiální zdroj
jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Noční výsledky NBA: Phoenix zaznamenal už 17. výhru v řadě

Brooklyn Nets –⁠ New York Knicks 112:110, Toronto Raptors –⁠ Memphis Grizzlies 91:98, Phoenix Suns –⁠ Golden State Warriors 104:96, Portland Trail Blazers –⁠ Detroit Pistons 110:92, Sacramento Kings –⁠ Los Angeles Lakers 92:117

Krátká zpráva

Newcastle stále čeká na první výhru, Leeds zapsal důležité tři body

Newcastle remizoval v utkání 14. kola na domácím hřišti s Norwichem 1:1 a zůstává nadále bez jediné výhry. Duel mezi Leedsem a Crystal Palace nabídl jediný gól, v nastaveném čase se z penalty trefil Raphina a Leeds získal drahocenné tři body.