Senzační bundesliga: Dortmund ztratil vedení 4:0, Bayern prohrál

Fotbalisté Dortmundu sice v prestižním vestfálském derby vedli nad Schalke po půl hodině už 4:0, ale zápas nakonec skončil výsledkem 4:4! Body ztratil i Bayern Mnichov, který padl v Mönchengladbachu 1:2 a poprvé pod vedením Juppa Heyckese prohrál.

Borussia měla fantastický nástup, v rozmezí 12. a 25. minuty nasázela do sítě Schalke hned čtyři góly. Jenže po přestávce hosté dokázali dát dva kontaktní góly a po vyloučení Aubameyanga zatlačili Dortmund před jeho branku a nakonec se dočkali vyrovnání. Ve čtvrté minutě nastavení ho zařídil Naldo.

Fanoušci domácího týmu ale kritizovali i trenéra Bosze, který 8 minut před konecm poslal na post stopera teprve 18letého Zagadoua. Branky padly právě po jeho dvou chybách.