Blížící se tenisový turnaj Australian Open, který startuje už 15. ledna, se možná bude muset obejít bez bývalé světové jedničky Viktorie Azarenkové. Ta se totiž soudí o syna, kvůli čemuž zmeškala i start nové sezony.
Osmadvacetiletá Azarenková se z osobních důvodů odhlásila z turnaje v Aucklandu, jenž začíná na Nový rok, a totéž nejspíš udělá i v případě prestižního Australian Open.
Úspěšná Běloruska totiž aktuálně řeší úplně jiné starosti než tenis. Pokračuje její soud s expartnerem o péči syna Lea, během něhož nemůže opustit Kalifornii.
Související obsah
Kvůli vleklému sporu ostatně Azarenková nehraje už od Wimbledonu. Pevně ale věří, že soud již brzy rozhodne v její prospěch.