Fotbal

Legenda Ronaldo varuje Coutinha: Tohle ti hrozí v Barceloně!

Legenda Ronaldo varuje Coutinha: Tohle ti hrozí v Barceloně!
Zdroj: Profimedia

Brazilská fotbalová ikona Ronaldo prý už dříve varoval svého krajana Philippeho Coutinha před angažmá v Barceloně. Bývalý útočník katalánského velkoklubu, ale i Realu Madrid řekl Coutinhovi, že jako Brazilec to na Camp Nou nebude mít jednoduché.

Lednový přestup hvězdného obránce Coutinha byl asi nejžhavějším fotbalovým tématem.  Katalánský klub zaplatil za Brazilce v přepočtu 4,08 miliardy korun, což z něho udělalo druhého nejdražšího hráče historie. Většina lidí a fanoušků si tento přestup dlouho přála.

Související obsah

Proti byli dlouhou dobu jen z Liverpoolu, kteří ale taky nakonec po obdržení nové přestupové nabídky na přesun pětadvacetiletého útočníka změnili názor a uvolnili hráče k přestupu.


Jsou ale i tací, kteří až doteď z přestupu nejsou zrovna dvakrát nadšení. Jedna z výraznějších postav světového fotbalu, která se postavila proti transferu, je legendární útočník Ronaldo. Ten přitom v Barceloně odehrál jednu sezónu a vyhrál s ní Pohár UEFA (dnes Evropská liga), Španělský pohár a PVP. K přestupu Coutinha se ale vyjádřil jasně. „ Nechoď do Barcelony, v klubu měli Brazilci vždycky problémy“.


„Nakonec s námi Brazilci klub nezacházel příliš dobře a to navzdory všemu, co jsme pro klub odvedli,"
svěřil se Ronaldo, že se v Bílém baletu cítil daleko lépe.

jj, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události