Biatlon

Biatlon nominoval na OH šest jmen! Pět míst zůstává volných

Trenéři české biatlonové reprezentace oznámili šest jmen závodníků, kteří mají jistou nominaci na olympijské hry v korejském Pchjongčchangu. O dalších pět míst se ještě bude bojovat. Jisté je, že sportovníého svátku se nezúčastní Gabriela Koukalová.

Na olympijskou letenku do korejského Pchjongčchangu se již mohou těšit: Jessica Jislová, Eva Puskarčíková a Veronika Vítková. V případě mužů se se jedná o trojici: Michal Krčmář, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. „Jde o naše nejlepší závodníky. Svoji formu ukázali jak v individuálních závodech, tak jako členové štafet,“ připomíná Ondřej Rybář.


O dalších pět míst se ještě bude soutěžit. Definitivní podoba české olympijské nominace bude známá po Světovém poháru v Anterselvě 21. ledna. Muži mají dvě volná místa a poperou se o ně Adam Václavík, Tomáš Krupčík, Ondřej Hošek, Lukáš Kristejn a Jaroslav Soukup.


Ženský tým bude šestičlenný a tak jsou ve hře ještě tři místa, o které svedou boj Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Veronika Zvařičová a Lea Johanidesová.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.