Hokej

Nedvěd nominoval na All Star Cup: Nechybí Nečas či Bednář!

Nedvěd nominoval na All Star Cup: Nechybí Nečas či Bednář!
Zdroj: Profimedia

Hokejové fanoušky čeká během olympijské přestávky zajímavý program. Uskuteční se totiž nový formát utkání hvězd a to napříč několika soutěžemi. Proti sobě nastoupí výběr toho nejlepšího z české extraligy, slovenské extraligy, rakouské EBEL ligy a německé DEL. Manažerem českého týmu je někdejší útočník Petr Nedvěd, který dnes nominoval hráče. Nechybí Martin Nečas, Jaroslav Bednář či Marek Kvapil.

Hrát se bude 17. února na bratislavském Zimním stadionu Ondřeje Nepely. Čeští fanoušci tak znovu uvidí výběr extraligových hvězd. Do roku 2006 se hrálo Utkání hvězd extraligy, ale od té doby se už tato akce nekonala. Tehdy proti sobě však hrál výběr Západu proti Východu, teď se ti nejlepší z české nejvyšší soutěže utkají proti výběrům ostatních zemí.

Související obsah

Trenérem českého týmu je Vladimír Vůjtek a jeho asistent bude Viktor Ujčík. Manažerem je pak Petr Nedvěd, který dnes oznámil nominaci a ta vypadá takto: 

Brankáři: Miroslav Svoboda (Plzeň), Libor Kašík (Zlín)


Obránci:
Marek Hrbas (Vítkovice), Brett Flemming (Pardubice), Martin Vyrůbalík (Olomouc), Erik De La Rose (Jihlava)


Útočníci: David Tomášek (Pardubice), Marek Kvapil (Liberec), Lukáš Pech (Sparta), Jiří Polanský (Třinec), Jaroslav Bednář (Mountfield), Viktor Hübl (Litvínov), Jakub Orsava (Mladá Boleslav), Martin Nečas (Kometa Brno).

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události