NHL

Hvězdy NHL ukázaly dovednosti: Takhle bavily fanoušky! VIDEA

Hvězdy NHL ukázaly dovednosti: Takhle bavily fanoušky! VIDEA
Zdroj: Profimedia

Bavili sebe i fanoušky. NHL má za sebou tradiční dovednostní soutěže v rámci utkání hvězd, které bude na programu zítra. Kdo byl nejrychlejší? Kdo měl nejtvrdší střelu? Kdo a čím nejvíce rozesmál ochozy v Tampě? Podívejte se na videa uvnitř článku.

Pokud by byl na utkání hvězd vybrán český Martin Frk, možná by disciplínu „nejtvrdší střela“ vyhrál. Ale útočník Detroitu na All-star Game chybí a tak „neměl“ Alexander Ovečkin až tak velkou konkurenci. Lídr Washingtonu jasně vyhrál a jeho střela letěla do brány rychlostí 163 km/h.

Hrálo se také o nejpřesnějšího střelce večera. Ten měl v co nejrychlejším čase trefit pět štítků rozmístěných v okrajích brány. Tady zvítězil Brock Boeser z Vancouveru. Pět štítků trefil během 11.136 sekund.

Někteří hráči si z dovednostních soutěží dělali opravdu dobrý den. Třeba v disciplíně šikovnosti měli hráči co nejrychleji zdolat slalom a následně překonat tři překážky, přes které měli kotouč dostat pomocí své hole. Obránce Ottawy Erik Karlsson si s tím ale hlavu nelámal a puk přes díry přehazoval rukou. Fanoušky tím ale pobavil.

Nebylo to však jen o střelách a šikovnosti, ale také tradičně o rychlosti. V NHL má pověst nejrychlejšího bruslaře hvězdný Conor McDavid a v Tampě to mohl ukázat. A co myslíte? Ano, ukázal! Za čas 13.454 dokázal objet celé kluziště a za to by dostal pochvalu i od Martiny Sáblíkové.

 Už ve 21:15 začíná studio NHL na stanici Nova Sport 1 a o patnáct minut později začíná tradiční utkání hvězd NHL na stejném kanálu. Nenechte si ho rozhodně ujít!

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události