Ester Ledecká

Ledecká uchvátila zlatem, dříve také vyrýsovanými břišáky! FOTO

Ledecká uchvátila zlatem, dříve také vyrýsovanými břišáky! FOTO
Zdroj: Profimedia

Píše o ní každý a všude. Ať už média, nebo lidé na sociálních sítích. Ester Ledecká po nečekaném zisku zlata v superobřím slalomu na olympiádě v Pchjongčchangu je zkrátka hrdinkou. Dvaadvacetiletá obojživelnice z Prahy neuchvátila jen skvělým úspěchem v Jižní Koreji, ale nedávno také svými vyrýsovanými břišními svaly. Viděli jste je? Pak si je jistě rádi prohlédnete znovu. Neviděli? Pak je můžete obdivovat na fotce níže.

Prkno, nebo lyže, je jí to jedno, úspěchy sbírá všude. Když není zrovna na svahu, ráda si dopřeje čokoládu nebo oslazené nápoje. Na její postavě to ale rozhodně znát není. Vždyť asi mnozí z vás by chtěli takové břišní svaly, jako má právě Ester, co říkáte?

Zdroj: facebook

Své obdivovatele si Ester získala (nejen) díky břišákům už v době, kdy fotku umístila na sociální síť. Bylo to na konci srpna. "Pěkný břišáky. Husté břicho. Asi jsem se Esterko zabouchnul, ale už dávno," vzkazovali snowboardistce a lyžařce někteří příznivci. Ti už ale vědí, že je Ester Ledecká zadaná.

Související obsah

Mimo zlatý triumf v Pchjongčchangu se Ester Ledecká může chlubit i dalšími sportovními úspěchy. Doma má třeba i dvě zlata z mistrovství světa ve snowboardingu či dva velké křišťálové glóbusy.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události