Hokej

Detaily útoku šílence na Kladně: Takhle vyhrožoval Jágrovi! VIDEO

Po dnešním tréninku kladenských Rytířů bylo na stadionu pěkně rušno. Zatím neznámý muž tam ohrožoval nožem Jaromíra Jágra, jeho spoluhráče i přihlížející středoškoláky z Litoměřic. Když ho zajistila městská policie, tak ji urážel a něco vzkázal i Jaromíru Jágrovi. Co? Nejen tyto detaily se dočtete v tomto článku.

Muž nejdříve seděl na tribuně za kladenskou střídačkou. Když skončil trénink, vydal se za hráči. Obránce Martina Kehara vyzýval dokonce k pěstnímu souboji: „Stejně nemáš zuby, tak pojď,“ řval na něj. Hráči se pak jen v poklidu vydali do šatny. Muž ale u ledu zůstal, nazul si brusle a šel na hrací plochu.

Související obsah

Když agresor v českém reprezentačním dresu se jmenovkou Charlie vystřelil puk na ledaře, ředitel stadionu Josef Poláček zavolal policii. Ta byla na stadionu rychle, ale muže nemohla na ledě chytit. „Kdybyste se v mládí naučili bruslit, vy dvě bukvice, tak jste mě mohli mít dřív,“ nadával odvážlivec policistům v době, kdy už mu nasadili pouta. „Sundej mi ty klepeta, ty buzíku,“ pokračoval Charlie v salvě nadávek.

Nakonec měl muž i smysl pro humor: „Jardo, já ti to vyfakturuju všechno, hele. Seš nejbohatší, máš smůlu,“ vyhrožoval slavné osmašedesátce, která stála vedle zasahujících policistů. „Takže to nakonec odnesu já,“ smál se Jágr.

Mělo by se jednat o jistého Karla Bláhu, který už v minulosti narušil tréninky některých dalších hokejových týmů v České republice, například Sparty. Byl natolik drzý, že se v Českých Budějovicích, kde Rytíři hráli semifinále play off, dokonce vydal na hotel, kde byli ubytováni hráči Kladna.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vlaďka Erbová zaútočila nožem na Tomáše Řepku! Byl u toho i syn!

Ewa Farna se s fanoušky podělila o obrovský úspěch. Jeden z nich ji ale nechutně napadl! FOTO

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události