Plavkyně

Další skandál ruské plavkyně: Sexy kráska se opila a skončila ve vazbě

Další skandál ruské plavkyně: Sexy kráska se opila a skončila ve vazbě
Zdroj: Profimedia

Julia Jefimovová je nejznámější ruská plavkyně. Proslula nejen díky svým sportovním úspěchům, ale také kvůli několika skandálům. Zviditelnila se dopingem, sexy snímky a naposledy došlo dokonce na zadržení policií.

Incident se stal už během silvestrovských oslav, ale na veřejnost se dostal až teď. Julia Jefimovová slavila příchod nového roku v Los Angeles. K bujaré noci patří samozřejmě i alkohol, na tom by nebylo nic až tak zvláštního. Bohužel, někteří ho neumí úplně dobře kočírovat. Jefimovová si ale myslela, že to má pod kontrolou, a když už neukočírovala sebe, rozhodla se kočírovat automobil.

Související obsah

To však nebyl dobrý nápad. Opilá držitelka dvou stříbrných a jedné bronzové medaile z letních olympiád, byla za volantem načapána policií. Následně putovala do vazby, odkud se dostala až díky kauci ve výši 5 tisíc dolarů (což je v přepočtu přes 103 tisíc korun).

Nebyl to zdaleka první skandál této úspěšné plavkyně. Její sportovní kariéra je narušena dopingovou kauzou, kvůli které jí hrozil až doživotní distanc (ještě před olympiádou v Riu). Nakonec jako zázrakem vyvázla bez potrestání (Jefimovová tehdy uspěla s odvoláním na Sportovním arbitrážním soudu.), což tehdy také vyvolalo nelichotivé reakce a třeba soupeřky si s ní nepodávaly ruce. Mimo to se proslavila svými sexy snímky na sociálních sítích.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Plavkyně

Důležité Události