Hokej

Vyřazený Motor a inzerát v bazaru: Ke koupi je bus i hráči se slevou!

Vyřazený Motor a inzerát v bazaru: Ke koupi je bus i hráči se slevou!
Zdroj: Rytíři Kladno/Profimedia

Hokejový tým Českých Budějovic už dlouho prahne po návratu do extraligy. To se mu ale minimálně letos opět nepovede. Motor totiž v semifinále WSM ligy vyřadilo Kladno, které postoupilo do bojů o českou nejvyšší soutěž. A na internetu to hokejové nadšence samozřejmě nenechalo chladné. Někdo dokonce vytvořil bazarový inzerát, kde nabízí k prodeji klubový autobus i českobudějovické hvězdy se slevou.

Fantazie některých sportovních nadšenců nezná mezí. Nejen hokejovou komunitu teď na internetu baví inzerát, který se objevil na internetovém bazaru: "Prodám autobus Volvo Irizar s polepem Motoru ČB," zní titulek nabídky.

"Prodám z finančních důvodů, po sezoně odchází sponzoři, musím šetřit. Hráči budou příští rok více chodit pěšky pro zlepšení fyzičky," stojí ve stručnějším popisku inzerátu. "Zájemcům o bus z hokejových klubů navíc nabídnu za rozumné peníze některé naše hráče – Vampolu, Kutláka, Čápa, na Filipa Nováka dostanete zájemce 85 % slevu," napsal buď zhrzený příznivec Motoru, nebo nějaký ten kladenský provokatér. Ať už to byl kdokoliv, mnohé pobavil.

Související obsah

"Kváču po dnešku neprodám, tak ten za odvoz," dodává autor inzerátu, který tím naráží na českobudějovického gólmana, který po třetí inkasované brance v pátém semifinálovém zápase předčasně střídal. Jeho náhradník Ondřej Bláha pak lovil puk ze své brány ještě jednou a Rytířům se navíc podařilo trefit odkrytou bránu. Kladno tak vyhrálo 5:2, v sérii na zápasy 4:1 a postoupilo do baráže. Pro České Budějovice tím sezona skončila.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události