NHL

Colorado vs. Vegas pohledem komentátorů: Sledujte je ŽIVĚ!

Je tu další sobota a to znamená jediné – NHL ve skvělém čase. Sledujte zápas Colorada a Vegas, který začíná už ve 20:05 na stanici Nova Sport 1. Předzápasové studio startuje o deset minut dříve. A to není všechno. Na facebookovém profilu Nova Sport a v tomto článku můžete vidět práci našich komentátorů, díky kameře v komentátorské kabině.

Utkání komentuje zkušená dvojice Filip Šedivý a Tomáš Borovec. Během přestávkového programu jim můžete pokládat vaše dotazy, které se budou týkat samotného zápasu i jejich práce. Otázky piště do vlákna pod přímým přenosem, který začíná ve 20:00 na facebookovém profilu Nova Sport.

Čeká se vyrovnaná bitva a teprve druhý vzájemný zápas těchto týmů v historii NHL. Ten první vyhráli Golden Knights 7:0, to se však hrálo na ledě nováčka soutěže. Tentokrát budou sledovat diváci duel v Denveru.