Czech rally

Czech rally 2018: Ukážeme vám zákulisí výroby závodního auta!

V našem prvním dílem magazínu Czech Rally 2018 jsme vám ukázali novinky, jezdce a techniku pro letošní sezónu. Dále jsme se podívali do děje prvního závodu letošní sezóny u nás Kowax Valašské rally a mohli jste vidět zákulisí výroby nového designu závodního speciálu.

Stálá česká dvojice Kopecký a Dresller přes zimu změnila design vozu a to do národních barev. Jejich cílem je 4. mistrovský titul ČR v řadě.

Související obsah

Další velké jméno české Rally tentokrát ze stáje Ford Fiesta je Václav Pech, který byl v loni druhý a letos bude opět bude útočit na nejvyšší příčky stejně tak jako Jan Dohnal ze stáje For Forcus WRC. Pěkné auto má letos i juniorský mistr republiky Filip Mareš, který startuje s novu Škodou Fabie R5.


První závod sezony byla Valašská rally na konci března. Závodu se účastnilo plno závodníků. Nejlépe si vedli Kopecký/Dresller, jejichž posádka vyhrála všechny erzety. Minutu za nimi dojela dvojice Pech/Uhel a na třetím místě Veiby/Skjaermoen.A pokud vás zajímá, jak se vyrábí závodní speciál, podívejte se na náš první díl Czech rally 2018.

Další díl našeho nového magazínu Czech Rally 2018 z rally Šumava uvidíte v pondělí 30. duba na Nova Sport 20:30.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Czech rally

Důležité Události