Další sporty

Nechutné útoky na českou tenistku! Čím rozlítila dav?

Nechutné útoky na českou tenistku! Čím rozlítila dav?
Zdroj: profimedia.cz

Vskutku nepříjemné starosti teď řeší česká tenistka Tereza Martincová. Po její nečekané prohře se 443. hráčkou světa musí poslocuhat řadu nechutných výhružek a vzkazů!

Svou překvapivou prohrou s jednadvacetiletou Kolumbijkou Marií Fernandu Herazovou-Gonzálezovou naštvala Martincová především sázkaře, kteří samozřejmě věřili v její triumf. Naštvání ze ztráty vsazených peněz jí však dali najevo způsobem, který se vymyká jakýmkoli mantinelům. 

Její profily na sociálních sítích zaplavily výhružky a urážky, což nadějnou tenistku upřímně šokovalo. Jak na neblahou situaci zareagovala?
 

Související obsah


"Chtěla bych vám říci něco k mému poslednímu zápasu. Vím, že jsem byla v Bogotě favoritkou, ale podmínky tady pro mě byly opravdu těžké (byl to první turnaj na antuce, velká nadmořská výška, byla jsem zde sama bez trenéra), navíc všichni fanoušci v hledišti podporovali soupeřku a mě nikdo ani trochu nefandil,“ napsala Martincová na Instagram. 

Vzkazy některých osob ji doslova zdrtily. "Překvapilo mě, kolik zlých lidí žije na tomto světě. Nikdy jsem neměla tolik reakcí na jakoukoli mou výhru jako na tuto prohru. Lidi! Tenisté nejsou stroje. Můžeme kohokoli porazit, jako s kýmkoli prohrát. To, že jste si na naše zápasy vsadili nějaké peníze, je jen vaše volba," uvedla česká tenistka.

Zdroj: profimedia.cz


"Na kurtech necháváme všechno. To, že se někdy stane, že prohrajeme několikrát za sebou v prvním kole? I takový je tenis. Některá období jsou prostě těžší. Nemáte vůbec ponětí o tenise, dokud si ho sami nezkusíte," uzavřela Martincová.

Svůj vzkaz sice posléze smazala, i tak je ale jasné, že si jizvy z útoků rozezlených sázkařů ponese na duši ještě dlouho...

fre, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události