Fotbal

Tajemství Ronaldových svalů odhaleno! Tohle dělá každý den

Tajemství Ronaldových svalů odhaleno! Tohle dělá každý den
Zdroj: Profimedia

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo zařídil svým gólem z penalty postup Realu Madrid do semifinále Ligy mistrů. Pak ze sebe v euforii strhl dres a srdce milionů fanynek po celém světě zaplesala. Vyrýsovanou postavu si udržuje i ve svých 33 letech, ale jak to dělá, že jeho tělo stále připomíná antickou sochu?

Ronaldo zkrátka nestárne. Když porovnáte fotky pár let zpátky, jeho vypracovaná postava je stále stejně úchvatná. A co víc, možná teď vypadá dokonce ještě lépe!

Související obsah

Pokud byste ale mysleli, že za ní stojí hodiny strávené v posilovně, jste na omylu! Ronaldo svoji postavou totiž nápadně připomíná olympijské plavce a právě plavání stojí mimojiné za dokonalým tělem.

Po každém tréninku i zápase si třiatřicetiletý hráč Realu dopřeje pár bazénů u sebe doma. Buď plave sám, nebo se svým synem Cristianem Juniorem.

Voda má na portugalského fotbalistu nejspíš blahodárné účinky a proto si Ronaldo potrpí na terapii se střídavě horkou a studenou vodou, která stimuluje jeho svalstvo a napomáhá regeneraci.

Kromě toho pravidelně navštěvuje kryokomoru, tedy jakousi místnost, kde telota klesá až k mínus 200 stupňům celsia!

Kombinace těchto procedur a samozřejmě správná životospráva pak Ronaldovi zajistí nejen to, že je stále ve výborné kondici a předchází zranění, ale v neposlední řadě také tělo, za které by se nemusel stydět ani profesionální model. To on ale vlastně konec konců také je...

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události