Czech rally

Czech Rally 2018: Druhý díl je plný novinek a tohle v něm bude!

Czech Rally 2018: Druhý díl je plný novinek a tohle v něm bude!
Zdroj: TN.cz

Loňský sníh a déšť se letos na Šumavě neopakovaly. Teploměry téměř na třicítce, kolem trati tisícovky diváků a výborná rally atmosféra. Takové bylo natáčeni nejstarší rally u nás - 53. Rally Sumava Klatovy.

V prvním díle jsme točily rozhovory s celými posádkami-tedy jezdcem i navigátorem. Autentické reakce se líbily a uvidíte je tak i v dalším díle. Dozvíte se mimo jiné, jaké jsou výhody ženských navigátorek v rally.

Zdroj: TN.cz

Těšit se můžete na novou grafiku studia, více panoramatických záběrů dechberoucí šumavské krajiny z dronů. Chybět nebudou ani onboardy a krizové situace, ale i nevšední záběry z kufru civilního auta, jedoucího před závodním speciálem Škoda Fabia R5 týmu Škoda Motorsport.
 

Zdroj: TN.cz

Abychom získali ještě autentičtější reakce jezdců, přímo po závodě, po vzoru WRC jsme s mikrofonem čekali hned po projetí cíle. Některé upřímné odpovědi rozhodně překvapí.

Související obsah

Každého fanouška rally potěší reportáž o, na Šumavě domácím, sympaťákovi Václavu Pechovi jun. Ten odhalí svůj soukromí archív a království plné trofeji a zmenšených modelů aut. Mimo jiné se dozvíte, proč sedminásobný mistr republiky začal závodit.
 

První díl magazínu Czech Rally 2018 si můžete pustit zde:

Druhý díl magazínu Czech Rally 2018 jsme pro vás připravily ve studiu v novém designu. Jak se vám líbí můžete zjistit při premiéře druhého, v pondělí 30.4., ve 20:30 na Nova Sport1. Těšíme se na Vás.
 

Radek Mazal, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Czech rally

Důležité Události