Hokej

Hejduk prodává sídlo v Americe! Uvnitř skrývá hokejové tajemství

Hejduk prodává sídlo v Americe! Uvnitř skrývá hokejové tajemství
Zdroj: Profimedia

Legendární hokejista Milan Hejduk působil v NHL dlouhých 14 let, během kterých oblékal dres týmu Colorado Avalanche. Právě v jednom nejrozmanitějších států USA žil v přenádherném sídle, které ale teď prodává. Dům však kromě přilehlých pozemků skrývá také jedno hokejové tajemství...

Hejduk je v Coloradu doma a to od roku 1998, kdy odstartoval svoji úspěšnou kariéru v NHL. Zabydlel se v městečku Parker a pořídil si krásný dům, ale ten teď prodává.

Související obsah

Pokud máte dost peněz, sídlo legendárního hokejisty může být vaše za zhruba 104 milionů korun. Za tuhle cenu si pak můžete užívat opravdový luxus, který uvnitř skrývá šest ložnic, pět koupelen, posilovnu, sedm krbů, výřivku a venku zaparkujete klidně pět aut. To vše si můžete prohlédnout níže v obsáhlé galerii.

Teď ale to hlavní - dům skrývá jedno hokejové tajemství a tím je vlastní ledové kluziště! Dvaačtyřicetiletý hokejista si tak doma mohl s kamarády klidně střihnout zápas. Navíc jak píše zámořský web, můžete se vsadit, že k němu má i rolbu.

Kdyby však někoho pohled na ledovou plochu omrzel, není problém předělat ho na tenisový kurt, či fotbalové hřiště a to už za těch 104 milionů přece stojí, ne?
 


 

Přestože je dům na prodej, Hejduk se rozhodně nehodlá ze svého milovaného Colorada stěhovat. Se svojí manželkou zde vychovávají dva syny Marka a Davida a ti už se chystají kráčet v hokejových stopách svého úspěšného táty.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události