Královská svatba

Královská svatba se blíží: Mezi hosty jsou i slavní sportovci!

Královská svatba se blíží: Mezi hosty jsou i slavní sportovci!
Zdroj: Profimedia

Již zítra vypukne ve Velké Británií ta největší sláva. Ano řeč je o královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle, která se blíží. Koho si ale královské hrdličky na svůj velký den pozvaly? Mezi známými tvářemi nechybí ani sportovci!

Pro Británii a nejen pro ni je to velká událost. Svatba prince Harryho a Megan je za dveřmi. A kdo ze sportovců se na ní ukáže? Tak vedle herců, zpěváků či umělců například Victora a David Beckhamovi nebo tenistka Serena Williams. 

 

Související obsah

Princ Harry si pozval bývalého nejlepšího anglického záložníka Davida Beckhama a jeho manželku Victorii, kteří na svatbu přiletí z Ameriky. Jelikož je Meghan herečka, je jasné, že na její svatbě nebudou chybět její herečtí kolegové. Ale pozvánku od ní dostala také bývalá světová tenisová jednička Serena Williamsová, se kterou se Meghan dlouhé roky přátelí.

Ostatně, když už byla řeč o Beckhamovi a Williamsové, i jejich svatby byly velmi sledované a honosné. Někdejší fotbalista Manchesteru United či Realu Madrid se oženil s Victorií v červenci 1999 v romantickém prostředí gotického hradu Luttrellstown nedaleko Dublinu. Zúčastnilo se jí 236 hostů. Vedle sportovců byl na obřadu přítomen zpěvák Elton John, který dorazí i na svatbu prince Harryho a Meghan.

To svatba Sereny Williamsové proběhla nedávno. Konala se 17. listopadu 2017 v americkém New Orleans. Tenistka se provdala za podnikatele Alexise Ohaniana. Dorazilo zhruba 250 hostů a podle zahraničních médií byla opravdu luxusní. Bylo však zakázáno cokoliv fotit a jinak dokumentovat, proto si můžeme tuto svatbu jen představit.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Královská svatba

Důležité Události