Lyžařka

Horor sexy lyžařky na dovolené: Snímek z rentgenu mluví za vše!

Horor sexy lyžařky na dovolené: Snímek z rentgenu mluví za vše!
Zdroj: Instagram

Trojnásobná olympijská vítězka Maria Höflová-Rieschová zažila na dovolené v Itálii chvíle hrůzy. Bývalá německá lyžařka měla nehodu na lodi, ze které zdravila jen chvíli před tím své fanoušky prostřednictvím sociální sítě. O pár hodin později jim poslala vzkaz z nemocnice. Přidala i rentgenový snímek, který hovoří za vše – muselo to být opravdu bolestivé.

Podrobnosti o nehodě zatím nejsou známé, jen manžel zraněné uvedl, že uklouzla při vystupování z lodi. I proto německá média prakticky jen citují to, co publikovala na sociální síti sama Maria Höflová-Rieschová. "Byla to malá nehoda na jezeře Garda. Mám zlomeninu v oblasti kolene, modřiny a malou tržnou ránu nad okem," napsala statečná sportovkyně. Ta to celé ale spíš zlehčovala, aby uklidnila své fanoušky. Podívejte se na fotky a uvidíte, jak špatně dopadla…

Höflová-Rieschová podstoupila v Itálii operaci. "Dopadla dobře, ale stále zůstávám v nemocnici. Vážím si vašich vzkazů a děkuji za podporu," vzkázala lyžařka přes Instagram. Třiatřicetiletá závodnice není známá jen díky tomu, že vyhrála třikrát olympiádu (z jedné má ještě stříbro) a dvakrát mistrovství světa. Mezi fanoušky ji proslavily i sexy snímky na sociálních sítích...

Zdroj: Instagram

Na Instagramu má Maria Höflová-Rieschová přes 50 tisíc fanoušků. Ti ji teď na dálku podporují a přeji jí brzké uzdravení. Rodačka z Garmisch-Partenkirchenu se mimo lyžování věnuje i tenisu a cyklistice. V obou těchto disciplínách je registrovaná. Není v nich však zdaleka tak úspěšná, jako v alpském lyžování.

Zdroj: Profimedia

Poslední olympijské zlato má Höflová-Rieschová ze Soči, kde vyhrála kombinaci a v Super G brala už míněné stříbro. Další dvě zlaté (za kombinaci a slalom) má z Vancouveru. Kariéru ukončila před čtyřmi lety.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Lyžařka

Důležité Události