NHL

Oslavy zastínily skvělou zprávu: Ovečkin bude tatínkem! FOTO

Oslavy zastínily skvělou zprávu: Ovečkin bude tatínkem! FOTO
Zdroj: Profimedia

Tohle je rozhodně nejkrásnější rok pro Alexandra Ovečkina v jeho životě. Po třinácti letech působení v NHL se dočkal Stanley Cupu, který získal před pár dny se svým Washingtonem. Na sociálních sítích se objevují videa, jak ruská hvězda bujaře slaví. Nemá k tomu však jen ten hokejový důvod, ale i jeden soukromý. Jeho manželka Anastasija je totiž těhotná!

Jakoby dvaatřicetiletý hokejista čekal, až si splní všechny dětské sny a pak bude myslet na založení rodiny. Ovečkin získal svůj první Stanley Cup a hned je tu další skvělá zpráva.

Související obsah

Tu tak trochu zastínily oslavy zisku nejslavnější hokejové trofeje světa. "Dokázali jsme to," napsala Ovečkinova manželka Anastasija na svůj instagram k fotce, na které její muž drží Stanley Cup a ona si zase drží své bříško.

Zdroj: Instagram

V komentáři tak narážela na dvě věci. Na Stanley Cup, po kterém její Alex tak dlouho prahnul a také právě na své bříško, ve kterém Anastasija čeká možného Ovečkinova nástupce, pokud to tedy bude kluk.

Související obsah

Svatbu měl Alexandr Ovečkin vloni v červenci. Zúčastnila se jí řada celebrit. Nasťa Šubská (teď už Ovečkinová) je ruská modelka. Je o osm let mladší, než hokejista.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události