Fotbal

Šílenství v závěru zápasu: Konflikt a pak šest červených karet! VIDEO

Šílenství v závěru zápasu: Konflikt a pak šest červených karet! VIDEO
Zdroj: Profimedia

Byl to poslední zápas před přestávkou pro mistrovství světa, zápas nejvyšší brazilské ligy. Palmeiras hostilo Flamengo. Moment, o kterém se z celého klání mluví nejvíce, se odehrál v nastavení. Z jednoho souboje o míč totiž vypramenila hromadná strkanice, po které rozhodčí rozdali šest červených karet.

Bylo to 1:1 a utkání se blížilo do svého konce. Míč měl domácí záložník Dudu, který se přeci jen snažil ještě něco vymyslet. Napoprvé se sice napadajícího Gustava Cuellara zbavil, pak ho ale stejný hráč sejmul hokejovým stromem na trávník a už se to mlelo…

Do hloučku přiběhli všichni hráči, včetně náhradníků. Zapojili se i gólmani a postupně také členové realizačních týmů. Na pěsti nedošlo. Hráči se chytali, odstrkávali a nadávali si.

Rozhodčí rozdali celkem šest červených karet. Vedle dvou hlavních aktérů, tedy Dudy a Cuellara, ji viděli z Palmeiras ještě Jailson a Luan a z Flamenga Jonas a Dourado. Poslední jmenovaní z obou celků byli náhradníci.

Související obsah

Utkání tímto skončilo a to za stavu 1:1. Flamengo dál vládne brazilské nejvyšší soutěži. Palmeiras je na šesté příčce, která mu aktuálně zajišťuje účast v kvalifikaci na Pohár osvoboditelů.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události