Fotbal

Překvapivé výsledky na MS: Čeští sázkaři riskovali a jsou milionáři!

Překvapivé výsledky na MS: Čeští sázkaři riskovali a jsou milionáři!
Zdroj: Profimedia

Sport dokáže překvapit a to i na té nejvyšší úrovni. Příkladem je právě probíhající mistrovství světa, kde minimálně tři výsledky většinu fanoušků zarazily. Asi jen málokdo čekal, že by Mexiko porazilo Němce, Brazílie pak pouze remizovala se Švýcarskem a stejně tak Argentina s Islandem. Bylo mnoho sázkařů, kterým tyto "tutovky" nevyšly. Najdou se ale i tací, kteří se díky risku stali milionáři.

Tikety, které zahrnovaly některé ze zmíněných výsledků, sázkaři nejspíš rozcupovali na kousíčky. "Pochopitelně překvapivé výsledky ze zápasů Argentiny, Německa a Brazílie z pohledu bilance nahrály bookmakerům, kteří si tak vytvořili několikamilionovou „rezervu“. V důsledku to ale může být ošidné, protože tyto silné celky mají do dalších zápasů velmi silnou motivaci a jejich další zaváhání je málo pravděpodobné, na což jistě budou sázkaři reagovat a bilance se tak může velmi rychle otočit," uvedl pro Nova Sport Petr Šrain, tiskový mluvčí kanceláře Fortuna.

Čeští sázkaři však netipují jen to, jak dopadne zápas, ale oblíbili si i další možnosti. "Udržet pozitivní bilanci navzdory zaváháním favoritů není pro bookmakery tak snadné, jak by se mohlo zdát. Sázkaři už dávno netipují jenom 1/0/2, ale vybírají si vysoké kursy v nabídce podher a zároveň zkouší sázet i překvapivé výsledky. Je až neuvěřitelné, jak někteří dokážou trefit vysoký kurs, málo pravděpodobný výsledek a připsat si milionovou výhru," doplnil Šrain.

Související obsah

A když už byla řeč o tom, že mnohým tři zmíněné výsledky pokazily tiket, někteří zariskovali a jsou milionáři. "Přesně trefený dvojtip poločas výhra Brazílie/zápas remíza za 20 tisíc v kursu 21:1 znamenal výhru 420 tisíc," zmínil Šrain jeden z úspěšných tipů, který Fortuna vyplatila.

Český sázkař také zariskoval při utkání Německa s Mexikem. Na Mexičany vsadil 180 tisíc a to v kursu 7,5, za což vyhrál 1 350 000 korun. Také se podařilo trefit remízu Argentiny a Islandu. Sázkař, který tento tip trefil, vyhrál za 250 tisíc 1 275 000 korun. Kurs byl 5,1.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události