Fotbal

Na internet unikla adresa Salaha: K domu hvězdy pak musela policie

Na internet unikla adresa Salaha: K domu hvězdy pak musela policie
Zdroj: Profimedia / Twitter

Mohamed Salah je v rodném Egyptě brán za obrovskou celebritu. Mnozí by chtěli tohoto vynikajícího fotbalistu dokonce za prezidenta. Na mistrovství světa však ani on nepomohl egyptské reprezentaci k postupu ze skupiny. Z Ruska se tak vrátil domů do Káhiry. Mezi tím někdo na Facebooku zveřejnil jeho adresu, což vyvolalo doslova šílenství. Podívejte se na to, co se dělo před Salahovým domem…

Nejlepší střelec letošního ročníku Premier League si užíval klidného večera ve svém domě v Káhiře. Najednou někdo zazvonil. Šlo o hlouček fanoušků, kteří se chtěli s fotbalovou hvězdou vyfotit. Nestává se často, že by fanoušci šli ke sportovcům domů a tak už tohle bylo trochu zvláštní. Salah nicméně vyhověl, zabouchl dveřmi a večer pokračoval.

O klidné noci se ale rozhodně nedá mluvit. Po prvním hloučku fanoušků následovaly další. Najednou se před Salahovým domem srocoval obrovský dav a na místo musela dokonce policie, aby zajistila pořádek.

V residenční čtvrti Fifth Settlement v Káhiře se sešly stovky lidí. Salah ale nikoho neodmítl a ochotně se s každým fotil a podepisoval se. Policisté žádné nepříjemnosti řešit nemuseli a na místě tak byla skvělá atmosféra.

Mohamed Salah není brán jen jako skvělý fotbalista, ale mezi fanoušky je hodně oblíbený. Plusové body si nahnal právě tím, jak se zachoval k fanouškům, kteří vyšťourali jeho adresu…

Sám Mohamed Salah měl z velkého zájmu fanoušků velkou radost. "Jsme na něho hrdi, je to velmi pokorný člověk," shodují se fanoušci, kteří přidali fotku s útočníkem Liverpoolu na své účty na sociálních sítích.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události