Tenis

Co chcete vidět z Wimbledonu? Pořad natočíme podle vás!

Wimbledon je v plném proudu a tým televize Nova se stará o to, abyste měli z londýnského grandslamu maximální možný informační servis. Moderátor Martin Čermák ve svém novém vlogu vyzývá vás všechny, abyste se podíleli na výrobě pořadu Kraťas Martina Čermáka. Podívejte se na návod, jak postupovat…

Zahrajte si na scénáristu, režiséra, prostě na profesionála z oblasti výroby sportovních pořadů. "Včera jsem si vyzkoušel jednu věc, kterou bych chtěl dělat po celou dobu Wimbledonu. Na mém instagramu jste měli možnost ovlivnit samotnou podobu Kraťasu Martina Čermáka. Můžete tak udělat rozhodnutí, které ovlivní podobu tohoto pořadu," vyzývá Martin všechny z vás.

Související obsah

Martin chce ještě více vtáhnout tenisové fanoušky do děje londýnského grandslamu. "Hezká je na tom ta interakce. Vy o něčem rozhodnete a pak to naživo uvidíte v televizi, že se to opravdu stalo. Můžete třeba rozhodnout o tom, co mám říkat, na co se máme ptát hráčů po jejich zápasech či co si mám vzít na sebe," dodává ke své výzvě Martin.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události