David Pastrňák

Pastrňák na Wimbledonu: Zapinkal jsem si na trávě, bylo to super!

David Pastrňák si užívá volna po náročné sezoně v NHL. Udělal si i čas na to, že na pár dnů odcestoval do Londýna, do dějiště Wimbledonu, kde podporuje hlavně sestry Plíškovy. Teď už tedy jen Karolínu, jelikož Kristýna vypadla hned v prvním kole. Útočník Bostonu Bruins poskytl televizi Nova rozhovor.

Pastrňák letěl na londýnský grandslam jako oficiální fyzioterapeut Kristýny Plíškové. Tihle dva jsou velmi dobří přátelé. "Byl jsem na spoustě zápasů. Viděl jsem třeba Jiřího Veselého, sledoval obecně hlavně české hráče. Takové ty zápasy, kde hrají ti velcí hráči, na to se mi moc nechtěla čekat fronta. Viděl jsem ale třeba toho mladého Kanaďana Denise Šapovalova a ten hrál výborně," pochvaloval si Pastrňák.

Zdroj: Instagram

Tenisu už má Pastrňák po třech hracích dnech až nad hlavu. "Včera, kolem osmé večer, mě už z toho tenisu bolela hlava a byl jsem rád, že to už skončilo," usmíval se útočník Bostonu Bruins. "Už zítra pojedu domů, ale zážitek to pro mě byl. Pokud se ale Karolína (Plíšková) dostane do finále, třeba se ještě vrátím," pokračoval Pastrňák.

Související obsah

Sparing se sestrami Plíškovými se ale nekonal. "To nekonal, ale zapinkal jsem si tady na trávě. Za to jsem moc rád, protože to byl velký zážitek," dodal David Pastrňák.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu David Pastrňák

Důležité Události