Hokej

Západ, rozbřesk, pole lán. Stanley Cup zažil romantiku Moravy

Západ, rozbřesk, pole lán. Stanley Cup zažil romantiku Moravy
Zdroj: Instagram

Tomu se říká romantika! Zatímco v Moskvě to byla pro Stanley Cup jedna velká party, po příletu do Čech začala báječná moravská idylka. Michal Kempný se slavné trofeje dočkal už v pondělí večer a byla z toho parádní událost.

„Bav se, brácho,“ vyzval Alexandr Ovečkin svého týmového parťáka Michal Kempného při odletu Stanley Cupu z Moskvy. A hokejový Svatý grál si užil po třech dlouhých letech zase cestu po Česku. 

Zdroj: Instagram

Z Prahy se jelo na Moravu do Hodonína a namístě byla slavná trofej ještě před západem slunce. Michal Kempný pak vzal Stanley Cup nad hlavu a přivítal hosty na soukromé party ve své rezidenci.


Na své si ale přijdou i fandové z Hodonína, kteří se na Kempného zahradu nedostali. Pro veřejnost bude nejslavnější hokejová trofej vystavená na hodonínském Zimním stadionu od 12 do 15 hodin.

Zdroj: Instagram

Pak následuje přejezd do Brna a v hale Komety, kde Michal Kempný hrával před odchodem do zámoří bude Stanley Cup k vidění od 17 hodin.


Stejně ale tu největší romantiku zažil právě na hodonínské zahradě. Fotka v nádherném večeru, na kamenné zídce, kdy se jen kocháte barvou lesů a lánů polí je opravdu kouzelná.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události