Chorvaté radostí zavalili fotografa! On pak pořídil neuvěřitelné fotky

Fotbalisté Chorvatska si po středeční výhře 2:1 v prodloužení nad Anglií zahrají ve finále mistrovství světa proti Francii. Když chorvatský střelec Mario Mandžukič vstřelil vítězný gól, spoluhráči ho pak zavalili i s fotografem, který v leže na zemi zachytil emoce radujících se Chorvatů.

Chorvaté sice na moskevském stadionu Lužniki prohrávali už od páté minuty, kdy se z přímého kopu trefil Kieran Trippier, ale od začátku druhého poločasu byli lepší. V 68. minutě vyrovnal Ivan Perišič a po jeho asistenci ve 109. minutě dokonal obrat Mandžukič.

"Tohle je zázrak. Jenom skvělé týmy dokážou být statečné jako my a bojovat s nepříznivým stavem proti tak silnému protivníkovi, jako je Anglie," řekl Mandžukič po utkání novinářům.

Po jeho vítězné trefě pak celý svět zaujal moment, když se fotbalisté samou radostí sesypali na fotografa u rohového praporku, kterému pak pomáhali na nohy. Chlapík s knírkem byl ale štěstím bez sebe, protože pořídil možné své nejlepší sportovní fotky v životě. Prohlédnou si je můžete v galerii.