Fotbal

Čerstvý mistr světa Lloris zadržen: V centru Londýna řídil opilý!

Čerstvý mistr světa Lloris zadržen: V centru Londýna řídil opilý!
Hugo Lloris | Zdroj: Profimedia

Ještě v polovině června byl národním hrdinou. Brankář Hugo Lloris se velkou měrou podílel na tom, že Francie na mistrovství světa v Rusku vyhrála zlaté medaile, když ve finále porazila Chorvatsko. Teď má však jeden z nejlepších gólmanů světa velký problém. V Londýně ho totiž zadržela policie, když řídil pod vlivem alkoholu.

V pátek ve 2:30 ráno byl v Londýně zadržen kapitán mistrů světa z Francie Hugo Lloris. Kvůli tomuto prohřešku ho čeká 11. září soud. S informací přišla anglická média.

Poté, co Llorise zadržela policie v centru hlavního města Velké Británie, byla francouzská hvězda převezena do vazby a následně propuštěna na kauci. Policisté přitom brankáře Tottenhamu zastavili v rámci běžné silniční kontroly.

Související obsah

Je jisté, že vedle nepříjemností spojených se soudním řízením, bude muset Hugo Lloris mnohé vysvětlovat vedení Spurs. Není však zdaleka jediným fotbalistou, který se tímto způsobem provinil. Opilý řídil například před rokem v září Wayne Rooney. Kvůli tomu nesmí za volant dva roky.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události