Fotbal

Napadení v přímém přenosu: Bývalý reprezentant zbil novináře!

Napadení v přímém přenosu: Bývalý reprezentant zbil novináře!
Zdroj: Twitter

Ruský sport řeší v posledních hodinách velký skandál. Bývalý fotbalový reprezentant Sergej Kiriakov napadl v přímém přenosu v televizním studiu novináře Igora Rabinera. Ten kritizoval Kiriakovu práci cobi trenéra Arsenalu Tula. Incident je jednou z hlavních zpráv ruských médií.

Sergej Kiriakov patřil zejména v devadesátých letech k hvězdám ruského fotbalu. Někdejší útočník hrál za Dynamo Moskva, ale také za Karlsruhe či Hamburk. Po konci hráčské kariéry pokračoval u fotbalu jako trenér.

Naposledy (v sezoně 2016/2017) vedl tým FC Arsenal Tula, který v nejvyšší ruské soutěži skončil třetí od konce. I proto se na práci Kiriakova snášela kritika a to mimo jiné i od novináře Igora Rabinera, který to však pořádně odnesl, a poté, co ho Kiriakov napadl, vypadá takto:

Záznam ze studia, ve kterém k napadení došlo, se na internet bohužel nedostal. Ruská média však uvádí, že Kiriakov udeřil Rabinera do tváře poté, co si novinář stál za kritikou na práci ruského kouče v Tule.

Dohru však konflikt mít nebude. "Řekl jsem mu, že všechno, co jsem o něm napsal, byla pravda, za kterou si stojím. Potom mě udeřil do tváře. Nic mi však není a cítím se dobře. Nebudu to ani řešit přes policii. Můj čas je vzácný a někdy postačí i reputace," uvedl na svém facebookovém profilu napadený Igor Rabiner.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události