Tenis

SVATBA: Karolína Plíšková si vzala Michala Hrdličku! VIDEO

SVATBA: Karolína Plíšková si vzala Michala Hrdličku! VIDEO
Zdroj: Twitter

Velká svatba českého sportu! Tenistka Karolína Plíšková si vzala Michala Hrdličku, svého přítele a manažera. Na sociální síti už je video, které zachycuje novomanžele těsně po obřadu.

Svatba proběhla v tajnosti a zatím se neví moc podrobností. Dle všeho se obřad konal v Monaku. 

Podle webu iSport.cz bylo na svatbě asi dvacet hostů. Svědkem Michala Hrdličky byl jeho bývalý kolega a zároveň moderátor televize Nova Petr Suchoň. 

Pár byl zasnouben od loňského srpna. Vztah Karolíny Plíškové a Michala Hrdličky trvá od listopadu 2015.

Svatba se plánovala na letošní rok. Zamilovaný pár však podrobnosti tajil, i když o nich měl už dlouho jasno. Podívejte se na to, jak se měly věci v dubnu:

Plíšková udělala, jak řekla. Nechala si své jméno a tak "novou" hráčku na okruhu – Karolínu Hrdličkovou – registrovat nebudeme.

Mezi hosty na svatbě Karolíny Plíškové a Michala Hrdličky byl i bratr ženicha Tomáš, jeho dcera Linda (kterou má ze vztahu s Lucií Borhyovou) či již zmíněný Petr Suchoň s manželkou Klárou, bývalou tenistkou a expertkou Nova Sport.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.