Fotbal

Neymar reaguje na vtipy z MS a větší komedie už to být nemůže!

Neymar reaguje na vtipy z MS a větší komedie už to být nemůže!
Zdroj: Profimedia

Brazilský fotbalista Neymar se poprvé po nevydařeném mistrovství světa vyjádřil ke vtipům, které kolovaly internetem na jeho účet, kvůli častému simulování. Pokud jste si však mysleli, že by si sypal popel na hlavu, tak jste hodně na omylu...

Kdo během světového šampionátu viděl alespoň jeden zápas věhlasných Brazilců, nemohl si nevšimnout, že největší hvězda kanárků Neymar se pořád válí na trávníku. A ne málo. Vtipná videa, která parodovala Neymarovo simulování doslova zaplavila internet. Ostatně připomeňte si ty nejlepší z nich níže.

Související obsahNicméně Brazilci se po prohře s Belgií v osmifinále s turnajem rozloučili a jeli předčasně domů, kde se od domácích fanoušků dočkali přivítání sprškou vajíček a také kameny!
 

Po pár týdnech, kdy špatná nálada v zemi karnevalů opadla, si Neymar prý pustil nějaká ta videa na internetu a novinářům prozradil, co si o nich myslí.
 

Související obsah"Ty vtipy jsem viděl, ale beru je s nadhledem. Moje hra je založená na obcházení soupeřů a já se nemůžu jen tak postavit před protihráče a říct mu, že chci dát gól. Tak se ho snažím obejít a když jsem rychlejší, jeho jediná možnost je mě faulovat," přišel šestadvacetiletý útočník PSG s geniálním vysvětlením.
 

Související obsah


 

Aby bylo vysvětlení kompletní, nezapomněl zdůraznit, jak ho po všech těch faulech bolí celé tělo. "Po zápase si chladím bolestivé rány ledem a někdy mi to zabere opravdu hodně času. Kdo to nezažil, tak to nepochopí," prohlásil pro web goal.com.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události