Tour de France

Policista omylem napadl Froomea! Spletl si ho s fanouškem.VIDEO

Policista omylem napadl Froomea! Spletl si ho s fanouškem.VIDEO
Zdroj: Profimedia

Včerejší nezvyklá horská etapa na Tour de France nabídla kromě vítězství Kolumbijce Naira Quintany i řadu ojedinělých momentů. Kromě pádu Slováka Petera Sagana fanoušky zaujal hlavně konflikt policisty s Chrisem Froomem, kterého strážce pořádku sestřelil, protože si ho spletl s fanouškem.

Čtyřnásobný vítěz nejslavnějšího cyklistického závodu si asi letošní Tour představoval jinak. Je unavený, po včerejší etapě se propadl na třetí místo a nevypadá to, že by do Paříže dojel jako vítěz.
 

Související obsah 

Když se včera rodák z keňského Nairobi vyškrábal na kopec, oblékl si černou pláštěnku a chtěl si to namířit směrem k týmovému autobusu. Jenže co čert nechtěl, aktivní policista zřejmě neměl do čeho píchnout a tak v domnění, že okolo něj projíždí na kole fanoušek, strčil do britského cyklisty a poslal ho k zemi!


Policista strčil do Chrise Frooma a ten spadl z kola VIDEO:

Když pak zjistil, kdo že se to skrývá za slunečními brýlemi, nevěřil svým očím a zatímco Froome se vztekal, policista se mu gestem mávnutí ruky omluvil.

Související obsah

Froome klesl z druhého na třetí místo průběžného pořadí a na svého kolegu z týmu Sky a krajana Gerainta Thomase ztrácí už 2:31 minuty.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události