NHL

Slizák roku? Takhle by vypadaly hvězdy NHL v 80. a 90. letech!

Slizák roku? Takhle by vypadaly hvězdy NHL v 80. a 90. letech!
Zdroj: Bardown.com/Profimedia

Sportovní portál Bardown.com rád baví své čtenáře. Během letní hokejové pauzy se zaměřil na hvězdy NHL. Autor článku si pohrál s grafickým programem a deset hráčů předělal do podoby, jak by bývali mohli vypadat, kdyby hráli nejslavnější hokejovou soutěž světa v 80. a 90. letech. "Retro kartičky" se staly hitem internetu a všechny baví. Někteří si z hráčů i utahují a navrhují, aby se zúčastnili soutěže o "slizáka roku".

Mezi desítkou těch, kteří to "odnesli", nechybí hvězda Washingtonu Capitals a čerstvý vítěz Stanley Cupu Alexandr Ovečkin. Ten na své kartičce z osmdesátek má pleš a po stranách narostlé kotlety, které by mu záviděl i Elvis Presley.

Zmíněným slizákem roku by mohl být dle těchto kartiček třeba Connor McDavid. Rychlík z Edmontonu Oilers má dlouhé kudrnaté vlasy a "knírek jako z německého pornofilmu," jak píší někteří lidé na sociálních sítích.

Související obsah

Sidney Crosby "schytal" visáž Jaromíra Jágra z devadesátých let. Husté vlasy nahoře a dlouhé dole. A třeba obránce Nashvillu P.K. Subban se pyšní pěkným afro účesem a v 80. letech by se svým vzhledem neztratil třeba v hnutí hippies.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události