Tenis

České tenistky měly spekulací s muži už dost! Udělaly, co musely

České tenistky měly spekulací s muži už dost! Udělaly, co musely
Zdroj: Profimedia

České tenistky Barbora Strýcová a Lucie Šafářová byly v posledních týdnech probírány skoro ve všech médiích. Nikoliv však v souvislosti s jejich tenisovým nadáním, ale spíše kvůli soukromému životu, který byl spojován s mužskými protějšky. Společně s další hráčkou teď podnikly nutnou psychickou očistu!

Zatímco Strýcovou novináři načapali s milencem a jejímu dnes už bývalém příteli Davidu Krausovi zbyly oči pro pláč, jméno Lucie Šafářové se také skloňovalo v souvislosti s rozchodem.
 

Související obsah


 

Poté, co hokejista Tomáš Plekanec světu oznámil, že se rozchází s manželkou Lucií Vondráčkovou, celý internet měl hned jasno, že to nebude jen tak! A nejspíš taky nebylo, protože právě Šafářová mohla být podle webu Prásk.tv jedním z Plekancových "důvodů", proč manželství jednoho z nejslavnějších českých párů ztroskotalo.

Související obsah

Ostatně Šafářová má ke Kanadě velmi blízko, vždyť její trenér Rob Steckley je Kanaďan, jako poleno a ona sama tráví v zámoří dost času.

Zdroj: Profimedia


Jakoby si ale teď dve české tenistky řekly dost, bouchly do stolu vyrazily pořádně zapařit a vyčistit si hlavu. Do party navíc přizvaly Andreu Sestini Hlaváčkovou a společně oslavily její dvaatřicáté narozeniny.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události