Fotbal

Tragédie: Mladý fotbalista (†21) z Vrchlabí spáchal sebevraždu!

Tragédie: Mladý fotbalista (†21) z Vrchlabí spáchal sebevraždu!
Zdroj: FC Vrchlabí

Fotbalový klub z Vrchlabí oplakává smrt teprve jednadvacetiletého hráče Tomáše Valeše. Podle informací vrchlabského týmu spáchal mladý sportovec sebevraždu. Server Expres uvádí, že důvodem tragického činu mohl být rozchod fotbalisty s přítelkyní.

Tomáš Valeš zemřel z pátka na sobotu. Přitom pár hodin před tím slavil s týmem Vrchlabí výhru v krajském přeboru Královehradeckého kraje 2:0 nad Hořicemi. "Všechny nás zasáhla velmi smutná zpráva. Do fotbalového nebe odešel výborný fotbalista, výborný kluk, který by se pro své nejbližší rozdal, nejlepší kamarád. Tomášku, čest tvé památce," stálo ve facebookovém statusu klubu TJ Tatran Hostinné, ve kterém Valeš s fotbalem začínal.

Zdroj: facebook

Jak uvádí server Expres.cz, naposledy Valeše viděli přátelé na narozeninové oslavě. Tam mu měla jeho dívka říct, že se s ním rozchází. Pak se měl mladý fotbalista oběsit.

Související obsah

Naposledy si z fotbalistů vzal život bývalý slovenský reprezentant a někdejší hráč Sigmy Olomouc Juraj Halenár. Z českých fotbalistů spáchal sebevraždu František Rajtoral či David Bystroň.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události