Michael Schumacher

Schumacher není jen upoután na lůžko! Často prý pláče u jezera

Schumacher není jen upoután na lůžko! Často prý pláče u jezera
Zdroj: Profimedia

Před týdnem obletěla celý svět zpráva o tom, že bývalý pilot formule 1 Michael Schumacher by se měl stěhovat na Mallorcu. Německá média později zprávu dementovala, ale zdroj blízký Schumiho rodině teď prozradil mnohem zásadnější informaci!

Stěhování na španělský ostrov Mallorca, to měla být u Schumacherů zásadní změna, ale později vyšlo najevo, že v nejbližší době se tak asi nestane.

Související obsah

Sedminásobný světový šampion měl v roce 2013 nehodu na lyžích ve francouzských Alpách a byl uveden do umělého spánku.
 

Jenže zdoj blízký Schumacherově rodině teď defakto potvrdil, že legednární jezdec není jen upoután na lůžko, jak si celý svět myslel, ale že ho nejspíš dokonce berou i ven!

"Když ho posadíte na vozík, aby viděl ta krásná panoramata, která obklopují Ženevské jezero, často pláče," prozradil zdroj pro magazín Paris Match.

Taková informace přitom může být zcela zásadní, protože až do teď se nikdo ze Schumacherovi rodiny ke zdravotnímu stavu devětačtyřicetiletého otce dvou dětí nevyjadřoval.

REPORTÁŽ PO NEHODĚ NA LYŽÍCH Z ROKU 2013:Každopádně pokud legendární Schumi stále může dávat najevo své emoce, jeho mozek nemůže být ochrnutý, jak se často v souvislosti s jeho dlouhodobým pobytem v komatu skloňovalo.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Michael Schumacher

Důležité Události