Fotbal

Na tiskovce zvonil telefon: Trenér šokoval: Tady Emery, jak se máte?

Na tiskovce zvonil telefon: Trenér šokoval: Tady Emery, jak se máte?
Zdroj: Twitter

Byla to naprosto rutinní tiskovka. Unai Emery odpovídal novinářům, jak to vypadá s Arsenalem před zápasem s West Hamem United. Když v tu chvíli začal zvonit telefon hned vedle trenéra. A španělský trenér všechny v sále odzbrojil…

Nálada v Arsenalu není po prvních třech kolech Premier League zrovna příjemná. Zisk pouhých tří bodů, děravá obrana, to není zrovna to, na co by byli fandové Gunners zvědaví. Ale nový trenér Unai Emery sympatie má. A pokud neměl, tak si je získal právě po téhle tiskovce.


Při vyprávění o své filozofii fotbalu náhle zazvonil mezi mikrofony telefon. „To bude vaše,“ vyzval novináře sedící v tiskovém středisku. Jenže provinilec, kterému zazvonil telefon se zřejmě styděl a tak Emery začal úřadovat.


„Johnny Spencer!“ ptal se žurnalistů. Že by nikdo chlapíka, který volal na telefon neznal? „Tak mám odpovědět?" Usmál se Emery. „Okej, dobré ráno! Nebo odpoledne! Tady je Unai Emery, jak se máte?“


Takhle se prostě získává publikum. Španělský trenér, který sbíral úspěchy v Seville i PSG prostě není žádný suchar ani v Anglii.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události