Biatlon

Fanoušci se pustili do Koukalové: Její reakce? Arogance, odpovídají!

Fanoušci se pustili do Koukalové: Její reakce? Arogance, odpovídají!
Zdroj: Profimedia

Rok je bez biatlonu a mnozí její kariéru považují za uzavřenou kapitolu. Biatlonistka Gabriela Koukalová včera dokonce oznámila, že už má v rámci své budoucnosti jiné plány. Bude jezdit po republice a vyprávět o svém životě. Světu to dala vědět na Facebooku, kde se kolem tohoto tématu strhla diskuze. Všechny komentáře však pozitivní nebyly a Koukalová na ně po svém zareagovala…

Od doby, kdy Koukalová vydala knížku o svém životě a sportovní kariéře, ve které bez servítek mluvila i o svých trenérech či jiných závodnicích, a obecně popsala mnoho citlivých témat, má někdejší biatlonová hvězda hodně nepřátel.

Související obsah

Mnozí se shodují, že ji jako závodnici velmi uznávali. Pro její bojovnost a zapálení. Jenže tím, co dělá od doby, kdy nezávodí, právě u mnohých klesla. "Akce, které děláte po konci závodění, nemáte zapotřebí. Chápu, člověk se musí nějak živit. Ale dělat ze sebe "výstavní zvířátko," to je i pod vaší úroveň," zní nejlépe hodnocený komentář. A odpověď Gábiny? "Co si já bez vás a vašich názorů počnu," reagovala biatlonistka na fanouška. "Mluví z vás arogance," zní nazpět.

V podobné duchu psal Koukalové i fanoušek Marek. I jeho reakce měla u ostatních velký ohlas a Koukalová reagovala takto: "Marku, ty trapné příběhy už zachránily několik životů. Chápu, že je to pod vaše chápání vidět takový přesah a proto doporučuji tlačítko unlike."

Držitelka dvou stříbrných medailí z olympiád či dvou zlatých z mistrovství světa, odepsala jen na několik prvních komentářů. Na další podobné reagovala jen "vysmátým smajlíkem" a další už ignorovala. Třeba i ty, které byly hodně ostré. "Už někam zalez a neotravuj. Kam se dá až klesnout. Gábino, jsi trapná," vzkazují Koukalové někteří lidé.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události