Fotbal

Soupeř Slavie v EL s Plašilem i Marseille: Ligue 1 na Nova Sport!

Soupeř Slavie v EL s Plašilem i Marseille: Ligue 1 na Nova Sport!
Zdroj: Profimedia

I v neděli si přijdou fotbaloví nadšenci na své. Na stanici Nova Sport 2 totiž uvidí živě dva zápasy francouzské Ligue 1. V rámci 5. kola letošního ligového ročníku se představí soupeř pražské Slavie ze základní skupiny Evropské ligy Bordeaux, za které nastoupí i český záložník Jaroslav Plašil. Ten se svým týmem přivítá Nimes. Večer pak bude k vidění Marseille v utkání s Guingampem.

Francouzskou nejvyšší ligu vede Paris Saint-Germain. Tým s Neymarem a dalšími hvězdami zatím v žádném z pěti zápasů nezaváhal. Diváci mohli pařížské mužstvo sledovat živě na stanici Nova Sport, a pokud si nenechali zápas se St. Etienne ujít, dočkali se nejen výhry PSG 4:0, ale i skvělého fotbalu.

Na ten se můžete těšit i dnes, kdy bude předkrmem nedělního programu utkání Bordeaux a Nimes. Domácí budou mít v sestavě i Jaroslava Plašila. To není jediný důvod, proč si v 16:55 zapnout Nova Sport 2. Pokud vás zajímá dění v Evropské lize, můžete se navíc podívat na to, jak se prezentuje Bordeaux, které bude hrát proti Slavii v základní skupině evropského poháru.

Jako hlavní chod vám naservírujeme souboj šestého týmu tabulky z Marseille, který přivítá Guingamp. Tady se nabízí hlavně tato otázka: "Protrhnou hosté letošní bublinu zmaru a konečně zabodují?". Guingamp je totiž beznadějně poslední a jako jediný tým Ligue 1 nezískal ještě ani bod. Výkop je ve 21:00 a i tento duel můžete sledovat na Nova Sport 2. Obě utkání komentuje Jozef Havrilla.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události