Rugby

Zápas připomínal divadlo: Šíleného naháče chytal Superman! VIDEO

Zápas připomínal divadlo: Šíleného naháče chytal Superman! VIDEO
Zdroj: Twitter

Titulek zní sice šíleně, ale opravdu vystihuje to, co se dělo během ragbyového zápasu na Novém Zélandu. Souboj Otaga a Southland Stags, které nakonec vyhráli domácí, narušil šílený naháč. Ten vběhl na hrací plochu a vedle svých intimních partií ukázal i perfektní atletické dovednosti. Ochranka ho nemohla chytit a tak se z hlediště vynořil Superman, respektive člověk v jeho převleku, a muže zneškodnil.

Otago porazilo Southland Stags 43:24, ale o výsledku se příliš nemluví. Mnohem zajímavější byla totiž situace, ke které během zápasu došlo. Utkání narušil jeden z diváků, který na hrací plochu přiběhl jen v ponožkách. Vidět mu jinak bylo úplně všechno, a i proto vás předem upozorňujeme, že video níže není vhodné pro osoby mladší 18 let.

Odvážlivec sice narušil zápas, ale téměř všechny na stadionu pobavil. Za břicho se popadali hráči, ale i diváci v hledišti. Tedy, ne všichni. Ti, kteří na utkání novozélandské soutěže dorazili se svými dětmi, byli velmi pohoršení. "Jak je tohle možné? To je ta ochranka tak neschopná? Vždyť ten muž si běhal po trávníku strašnou dobu a naše děti na to koukaly," ozývají se na sociálních sítích znechucení rodiče.

Související obsah

Muž po hrací ploše běhal dobrou minutu a ochranka ho nemohla chytit. Přitom si naháč dovolil i posměšné tanečky a další kreace. No… a když na něj nestačili muži v reflexních vestách a ani policie, přiběhl na hřiště jiný neukázněný divák v převleku Supermana a muže zneškodnil. "Nechal jsem se zadržet a odjel s policií," řekl "Superman" pro server nzherald.co.nz s tím, že skončil tak, jako ten, kterého chytil.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události