Tenis

Poznáte na fotografii vymakanou legendu českého sportu?

Poznáte na fotografii vymakanou legendu českého sportu?
Zdroj: Twitter

Slavní sportovci čas od času překvapí své fanoušky, když na sociálních sítích zveřejní fotografii, na které jsou zachyceni jinak, než obvykle. O pozdvižení se v dobrém slova smyslu postarala jedna z legend světového tenisu, která právě takový snímek umístila na svůj twitter. Poznáte, kdo zaskočil fanoušky tentokrát?

Nemá cenu dlouho tajit, že se jedná o bývalou světovou jedničku a vítězku 59 grandslamů Martinu Navrátilovou. Ta se kromě komentování aktuálního dění ve světě tenisu, často pouští do bojů za práva žen a to nejen ve sportu.

Naposledy o ní bylo hodně slyšet, když ve svém sloupku pro New York Times komentovala kauzu chování Sereny Williamsové ve finále US Open. Kdo by čekal, že se dvacetinásobná vítězka Wimbledonu Sereny zastane, byl na omylu.

Související obsah

"Takto by se na kurtu neměl nikdo chovat. Když jsem hrála, tak jsem mnohokrát chtěla rozbít svou raketu na tisíc kousků. Pak jsem ale pomyslela na ty děti, které zápas sledovaly, a raketu držela dál,“ komentovala situaci Navrátilová.

Příspěvek Martiny Navrátilové na twitterovém účtu:
 

Nicméně poslední fotka Navrátilové na twitteru, kde na tričku s nápisem "věřte ženám" připomíná, že skupiny podporující  práva žen jsou důležité, protože pomáhají zenužívaným obětem. Paže se zaťatou pěstí, která byla svého času postrachem všech světových tenistek, jen dokresluje sílu jejího sdělení.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události