Fotbal

Nový letenský šéf promluvil: Spartě chybí drajv dotahovat věci

Nový letenský šéf promluvil: Spartě chybí drajv dotahovat věci
Zdroj: Profimedia

Do Sparty přišel ze sféry energetiky, je blízkým spolupracovníkem a přítelem předsedy představenstva Dana Křetínského. I proto dostal František Čupr nově na starost letenský klub. Ve čtvrtek se poprvé představil fanouškům i zaměstnancům.

Bylo to první seznámení s mužem, který celý život manažersky řídil energetické společnosti, proběhlo na Letné ve středu.


„Mám ke Spartě velice kladný vztah. Pro mě byla synonymem něčeho výjimečného, nedosažitelného a něčeho, co za každou cenu musí být první. Doufám, že tento trend nastoupíme a bude to fungovat řadu let,“ říká František Čupr.


Sám chce jasně definovat cíle a dohlédnout na jejich plnění. „Získal jsem dojem, že zde vzniká spousta dobrých plánů, nicméně nejsou naplňovány. To, proč nejsou naplňovány a nejsou dotaženy do fáze realizace, chci prověřit a změnit,“ popisuje svoje plány František Čupr. „Chybí tady drajv dotahovat věci do cíle, to bych sem rád přinesl, protože to dělám dlouhodobě a umím to,“ dodal.


Čupr se stal fakticky prvním mužem Sparty a dál jí chce rozvíjet. „Chci aby Sparta byla ekonomicky silným klubem se silným zázemím a aby byla příjemná a vstřícná vůči svým fanouškům. Mým úkolem je vést Spartu manažersky tak, aby toto vše splňovala.“

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události