Tenis

Po svatbě ohlásila slavná tenistka Hingisová další radostnou novinu

Po svatbě ohlásila slavná tenistka Hingisová další radostnou novinu
Zdroj: Profimedia

Poděkování za přání k narozeninám a bonus k tomu. Bývalá elitní tenistka Martina Hingisová potěšila všechny fanoušky, kteří jí popřáli k 38. narozeninám. K poděkování totiž přidala oznámení, že čeká miminko.

V roce 2013 se rozvedla s francouzským reprezentantem v jezdectví a o pět let později zažívá rok plný štěstí. V létě si vzala sportovního lékaře Harryho Leemanna a už s ním čeká první dítě.

„Děkuju za přání k narozeninám. Jsem šťastná že to je naposledy, co to slavíme jako pár. S nadšením oznamuji, že se staneme tříčlennou rodinou!“ prozradila šťastná Hingisová na twitteru.

Švýcarka narozená v Košicích byla na konci 90. let nejlepší tenistkou na světě. Ve dvouhře vyhrála 43 turnajů, ve čtyřhře dokonce 64, včetně 13 grandslamů. Kariéru končila natřikrát.

 Kvůli zranění kotníku poprvé v roce 2003. Bez tenisu ale nedokázala žít a o tři roky později vyhrála tři turnaje a dokázala se dostat až na šestou příčku žebříčku WTA.
 

V roce 2007 přišel další zádrhel. Během Wimbledonu měla pozitivní testy na doping a byla z turnaje vyloučena. Znechucena situací s tenisem opět skončila a dokonce dostala i dvouletý trest. Naposledy se na kurty vrátila v roce 2013 a věnovala se pouze čtyřhře.
 

Definitivně s profesionální kariérou skončila minulý rok a začala se věnovat rodině. V tenisovém světě se ale bude pohybovat i nadále. Nějak zůstanu zapojena. Určitě si vezmu nějakou chvíli volno. Ale už jsem dřív trénovala. Můžu pomáhat své matce, její tenisové škole. A jsem pořád ambasadorkou turnaje, který byl v Bielu a teď se přestěhoval do Lugana,“ řekla vloni. 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události