Fotbal

Tajná pařba v nightclubu? Slováci řeší, proč skončil trenér repre

Tajná pařba v nightclubu? Slováci řeší, proč skončil trenér repre
Zdroj: Profimedia

Nenadálý odchod trenéra Jána Kozáka od fotbalové reprezentace Slovenska je stále více záhadnější. Svérázný kouč se údajně vůbec nerozloučil s hráči a slovenská média informují o tom, že důvodem konce je tajná pařba fotbalistů v nočním klubu.

Ján Kozák slavil se slovenskou fotbalovou reprezentací spoustu úspěchů a v jeho éře fotbal na Slovensku opravdu vzkvétal. Po prohře s týmem Česka v Trnavě ale nejdřív po zápase zkritizoval některé velmi dobře placené hráče a druhého dne oznámil svou rezignaci.

Související obsah


Nejdřív se mluvilo o tom, že Kozák poznal, že týmu už nedokáže dát víc a s respektem přepouští místo jiným. Deník Nový Čas ale přišel s jinou teorií. Za Kozákovým koncem má být neprofesionální přístup po zápase. Několikačlenná skupina fotbalistů měla vyrazit po prohraném utkání na tah do nočního klubu.


Podle zdrojů slovenských médií se Kozák s týmem ani nerozloučil. „Informace o konci trenéra nás šokovala, ale nechceme se k tomu vyjadřovat. Je to čerstvé a jsme z toho překvapení,“ sdělil jen Milan Škriniar, jeden z mužů, které Kozák kritizoval.

Související obsah


Rozpaky řeší i šéf slovenského svazu: „Důvody mi trenér Kozák neřekl. Jen to, že je to neměnné a definitivní. Chvíli mi trvalo, než jsem to strávil,“ přiznal Ján Kováčik.


Slovenskou repre povede dočasně Štefan Tarkovič. „V neděli ráno mi oznímil, že v reprezentaci končí. Bavili jsme se spolu, co bude dál. Ale důvody proč skončil nebudu vysvětlovat. To je otázka pro něj. Atmosféra v týmu není optimální,“ připustil Tarkovič.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události