Co tohle znamená? Místo trenéra přišel za novináři v NHL býk!

Co tohle znamená? Místo trenéra přišel za novináři v NHL býk!
Zdroj: Twitter

Hokejisté Nashvillu měli po utkání v Edmontonu skvělou náladu. Predators vyhráli 3:0 a tak byl prostor pro vtípky. Svůj smysl pro humor ukázal vedle hráčů i trenér vítězného celku Peter Laviolette, který odpovídal novinářům v masce býka.

To video teď baví celý internet. Vykulený býk ochotně odpovídá novinářům na dotazy. Za maskou se skrývá trenér Nashvillu Peter Laviolette, který se v kabině vsadil s hráči a prohrál.

Sázka zněla tak, že když hokejisté Nashvillu během tripu vyhrají dva zápasy, vezme si tu zmíněnou masku býka a vystoupí takto před mikrofony. Pro Predators to však nebyla teprve druhá, ale už pátá výhra v řadě.

Zdroj: Profimedia

Na fotce výše jste mohli vidět Petera Lavioletta bez masky. Běžně to bývá hodně vážný člověk, který se plně soustředí na hokej. Nicméně je na něm vidět, v jaké je teď Nashville pohodě a jak se to odráží i na dění mimo ledovou plochu.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Výsledky basketbalové NBA

Sacramento Kings – Houston Rockets 112:118, Denver Nuggets – Utah Jazz 102:105, Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors 119:99

Krátká zpráva

V německé Bundeslize se v neděli pouze remizovalo

Nedělní program Bundesligy nabídl pouhé dva duely. Bavorský Augsburg doma remizoval 1:1 s Frankfurtem, v souboji zachraňujících celků Bielefeld uhrál jediný bod proti jasně poslednímu Fürthu.